Odpowiedzi na
WASZE PYTANIA

Zawiera farmaceutycznej jakości, przebadane, aktywnie działające składniki m.in.:

Bimatoprost – znany i uważany obecnie na świecie za jeden z najskuteczniejszych składników pobudzających wzrost rzęs i hamujący proces ich wypadania. Regularnie stosowany sprawia, że rzęsy stają się dłuższe, grubsze i mocniejsze. Są bardziej elastyczne, lśniące i nabierają ciemniejszego koloru.

Biotyna – witamina H – wywiera korzystny wpływ na stan włosów i tempo ich wzrostu. Jest skutecznym środkiem stymulującym wzrost rzęs i brwi.

Pantenol – prowitamina B5 – odgrywa ważną rolę w pielęgnacji włosów, nadając im połysk i miękkość. Wygładza i pogrubia włókno włosa, chroni przed uszkodzeniami. Działa regenerująco.

Polisacharydy – mają zdolność do zatrzymywania wody, co daje efekt natychmiastowego i długoterminowego nawilżenia. Zmniejszają nierówności powierzchni rzęs i brwi, naprawiają i wygładzają ich strukturę.

Ekstrakt ze świetlika lekarskiego – ziołowy „kompres”, posiada dobroczynne działanie na okolice oczu. Działa kojąco i nawilżająco, zmniejsza oznaki zmęczenia, zapobiega podrażnieniom.

Peptydy – wywołują efekt dłuższych, gęstszych i mocniejszych rzęs. Zawarty w produkcie specjalnie wyselekcjonowany peptyd – Biotinoyl.

Tripeptide-1 – wzmacnia włókna włosów, poprawiając kondycję rzęs.

Ekstrakt z pestek dyni – wzmacnia rzęsy zapobiegając ich wypadaniu.

Zajmuje to dosłownie chwilę, gdyż produkt jest niezwykle łatwy w użyciu. Praktyczny aplikator, który wyglądem przypomina eyeliner, umożliwia precyzyjne nałożenie. Wieczorem, po dokładnym usunięciu makijażu i osuszeniu skóry wokół oczu, delikatnym pociągnięciem pędzelka nanieś MoLash® na linię górnych rzęs. Czynność tę wykonuj codziennie w czasie kuracji. Po tym czasie, w celu podtrzymania uzyskanych efektów, zaleca się używanie MoLash® dwa – trzy razy w tygodniu. Nie stosuj do wnętrza oka!

Pierwsze efekty można zaobserwować już po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia rzęs należy przeprowadzić pełną, trzymiesięczną kurację.

W celu utrzymania efektu, po zakończonej kuracji serum MoLash® powinno się̨ stosować́ 2-3 razy w tygodniu.

Tak, jednak zaleca się odczekanie 2 tygodni od wykonania makijażu zanim przystąpi się do kuracji MoLash®.

Tak, ponieważ serum stosuje się na noc na czystą i suchą skórę. Efekty najlepiej widać po wytuszowaniu rzęs ulubionym tuszem.

Brak przeciwwskazań. Henna spotęguje efekt długich, gęstych i odżywionych rzęs oraz ładnie je przyciemni.

Tak, ponieważ serum nie rozpuszcza kleju.

Tak, preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła).

Jeśli z jakiegoś powodu zapomnisz wieczorem nałożyć serum, zrób to wieczorem następnego dnia. Pamiętaj jednak, że tylko dzięki systematyczności osiągniesz upragnione rezultaty. Każde odstępstwo od codziennej rutyny spowoduje wydłużenie czasu, po którym zobaczysz efekty.

Produkt nie był badany na osobach w trakcie trwania chemioterapii, dlatego o możliwości stosowania preparatu powinien zdecydować lekarz. (MoLash® nie jest polecane pacjentom w trakcie chemio i radioterapii.)

Z uwagi na brak wystarczających badań, nie należy stosować preparatu w okresie ciąży oraz podczas karmienia piersią.

W przypadku dostania się odżywki do oczu, przepłucz je dużą ilością czystej wody. Gdy po aplikacji odczuwasz szczypanie lub inne podrażnienia, należy na kilka dni odstawić kosmetyk. Jeżeli po tym czasie problem nie ustąpi, konieczna będzie wizyta u lekarza.

Serum MoLash® zachowuje swoje właściwości przez 12 miesięcy od momentu otwarcia.

Kiedy już osiągniesz upragnione rezultaty, zaleca się dalsze używanie odżywki w celu utrzymania dotychczasowych efektów. MoLash® pomoże odpowiednio odżywić oraz wzmocnić Twoje rzęsy, aby nadal kusiły swoim wyglądem.

Pojemność serum to 5 ml.

MoLash® jest specjalistycznym preparatem dlatego sprzedajemy nasz produkt na tej stronie internetowej, oraz w wyselekcjonowanych sklepach oraz gabinetach kosmetycznych.

Przewidywany okres realizacji zamówienia wynosi dwa dni robocze. Produkt doręczany jest przez firmę kurierską lub do paczkomatu InPost, w zależności od wybranej opcji dostawy.

Tak, realizujemy zamówienia na terenie całej Europy. Zwiększa się jedynie czas dostarczenia przesyłki. Koszt uzależniony jest od kraju dostarczenia przesyłki.

Skontaktuj się z nami w sprawie zamówienia na adres sklep@molash.pl

Przykładamy dużą wagę do zachowania prywatności naszych Klientów. Zamawiając MoLash® na tej stronie internetowej, masz pewność, że MoLash® zostanie doręczony pod wskazany przez Ciebie adres w sposób niezdradzającym swojej zawartości. Nie ma zatem możliwości, żeby ktokolwiek dowiedział się o Twoim zakupie podczas dostawy.

Nie, produkt nie był testowany na zwierzętach.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.