REGULAMIN CZŁONKOSTWA

W PROGRAMIE “Z MoLash® ZYSKUJESZ WIĘCEJ…”

Członkiem Programu nazywanego „Z MoLash® ZYSKUJESZ WIĘCEJ…” może być tylko osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która spełni wymogi określone w niniejszym regulaminie.

Użytkownicy należący do Programu mogą liczyć na szczególne traktowanie w molash.pl poprzez dostęp do ofert przygotowanych specjalnie dla członków Programu na odmiennych lub bardziej korzystnych warunkach.

Każdy członek Programu może liczyć na 1 rok kuracji MoLash® gratis!

ZASADY OTRZYMANIA 1 ROKU KURACJI MoLash®
GRATIS!
Zarejestruj się w sklepie molash.pl
Pozwól się zaskoczyć i zadbaj z MoLash® o swoje rzęsy. Zostań z MoLash® przez dwa lata kuracji a trzeci rok otrzymasz gratis.
ll
Dwa lata według schematu
Pierwsze opakowanie MoLash® wystarczy na 3 miesiące kuracji.

Drugie opakowanie MoLash® wystarczy na 6 miesięcy kuracji.

Trzecie opakowanie MoLash® wystarczy na 6 miesięcy kuracji.

Czwarte opakowanie MoLash® wystarczy na 6 miesięcy kuracji.
Dodatkowy rok kuracji gratis!
Przy zakupie piątego opakowania wraz z wysyłką zamówionego przez Ciebie opakowania MoLash® dostaniesz dwa opakowania MoLash® gratis – czyli dodatkowy rok kuracji gratis!
2 opakowania MoLash® gratis
Każdy członek Programu może również zamówić jednorazowo pięć opakowań MoLash® i od razu otrzymać dwa opakowania MoLash® gratis – Ty zdecyduj co zrobisz z dwoma dodatkowymi opakowaniami MoLash®!
  • Każda osoba zgłaszająca swój udział w Programie jest proszona o rejestrację i zobowiązana jest do podania wszelkich danych, które zostaną wskazane w procesie zgłaszania na stronach molash.pl lub w wiadomościach przesyłanych pocztą elektroniczną. Dane niezbędne do skutecznego dokonania zgłoszenia do udziału w Programie, będą w odpowiedni sposób oznaczone, a ich niepodanie uniemożliwia przystąpienie do Programu.
  • Każda przystępująca do Programu osoba oświadcza, iż wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości na podany adres email, wysyłanych przez Administratora o tematyce związanej z przedmiotem strony molash.pl, a także zawierających informację handlową o nowych produktach lub usługach, oraz promocjach molash.pl.
  • Udział w Programie jest dobrowolny i nie jest niezbędny w celu realizacji zamówień.
  • Każda osoba przystępująca do Programu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Administratora jej danych osobowych podanych podczas zapisywania się do Programu, lub później podanych Administratorowi w związku z jakąkolwiek okazją związaną z udziałem w Programie, co do których osoba podająca wyraźnie nie zastrzegła, iż nie wyraża zgody na dalsze przetwarzanie konkretnych danych przez Administratora.
  • Każda osoba może w każdej chwili cofnąć udzielone Administratorowi zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także przysługuje jej prawo wglądu do swoich danych osobowych przetwarzanych przez Administratora, wnoszenia sprzeciwu co do ich przetwarzania oraz żądania ich poprawiania. Z chwilą cofnięcia zgody na przetwarzanie danych lub otrzymywanie wiadomości od Administratora, nie dalej jak w ciągu 72 godzin od zgłoszenia, Administrator usunie wszystkie przetwarzane dane osobowe osoby zgłaszającej, a także usunie jej adres email z listy wysyłkowej wiadomości molash.pl.
  • W przypadku nie wyrażenia zgody lub jej późniejszego cofnięcia na otrzymywanie wiadomości zawierających informację handlową oraz na przetwarzanie danych osobowych, powoduje to zawsze nie przyznanie statusu członka Programu lub wykluczenie takiej osoby z Programu w chwili cofnięcia chociażby jednej z powyższych zgód, gdyż niezbędnymi warunkami przynależności do Programu, jest posiadanie przez Administratora zgód określonych powyżej, przez cały okres przynależności danego Użytkownika do Programu.
  • Wykluczenie z Programu powoduje równocześnie utratę wszelkich przywilejów nabytych w trakcie okresu członkostwa.
  • Każdy członek Programu może w każdej chwili wystąpić z niego poprzez zgłoszenie tego Administratorowi.
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.